Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Сря Юни 03, 2020 15:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2020 22:42 

Здравейте!
Имам дилема относно избора на радиоуправляема лодка за захранване и разпъване!
Колебая се между тримарана от сайта на аке манчо - http://www.ake-mancho.com/index.php?ch= ... 4&subcat=1
Другият вариант са лодките произведени у нас - на Tushe i Carp Alligator
И в 2 варианта задължително със сонар и GPS!
При първият вариант с лодката RYH 003 от сайта на манчо идва от Китай и си нямам идея от към качество.Предимство мисля е че всичко(сонар и GPS) са в управлението и в това отношение ще е със сигурност по лесна за работа.Някъде четох че в Европа се продава под различни имена(PRISMA,MIVARDI CARP SCOUT BAIT BOAT,CARPIO HYBRID V5) но това е една и съща лодка.
Нека притежател от форума да сподели конкретно мнение за нея.
При втория вариант с лодка с произход България има 2 качествени варианта от прочетеното.
Tushe i Carp alligator
И 2 са доказани
Предимството е че винаги ще имаш сервиз.

Върнете се в началото
 Профил  

Лодка за захранване!

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2020 07:40 
Аватар

Images: 89
Здравей колега.
Преди няколко години имах абсолютно същата дилема. Понеже съм от Варна и "Манчо" ми е под ръка, вариантите ми бяха два - тяхната или на "Туше". За мой късмет обаче, ми изпадна лодка на "Туше" втора ръка, на цена по-ниска от половината на "китайчето". Разхождам си я вече 4-5 години по локвите и е без проблемна. По-бавна е, но пък е като питбул - отстъпване няма пред нищо. Не я стряскат никакви лоши атмосферни условия - вятър, дъжд, вълни. Изключително икономична на батерии. Гледам колегите, дето са тръгнали не на риболов, а на състезание с лодки, за един излет зареждат по няколко пъти батериите. Аз с една зарядка правя по два, три излета. За този период от време веднъж съм я носил на Тошко в Русе за сервизно обслужване - за мое успокоение. Според мен възможността за лесно сервизно обслужване или ремонт, е много по-важно предимство при покупка на толкова скъпо нещо, от колкото наличието на GPS например. Но това си е мое мнение. ето го и "Радецки" :D

Изображение

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа