Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Сря Юни 03, 2020 13:31

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2020 09:53 

Здравейте, от няколко месеца чета за лодките за захранка и много се обърках и не знам какво да взема. Може ли да ми кажете коя най си заслужава парите? Горе-долу съм се спрял на zondasport, технох, капралигатор или да предложите някоя друга?

Върнете се в началото
 Профил  

избор на лодка за захранка

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2020 10:28 
Аватар

Привет колега. За мен китайчето, което се продава под много имена (примерно Carp Royale) е удачен избор. GPS + Sonar са ти вградени в управлението, това е доста удобно. Самата лодка се движи прилично (не е от най-бързите, ама за разпъване скорост не ти трябва) и е стабилна.

Ето за тази става въпрос, Аке Манчо я предлагат на по-добра цена мисля.

https://carp-royal.de/en/produkt/carpro ... ator-5-71/

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2020 15:58 

От 7год.ползвам технохит(ст.загора)доволен съм еденичка е.1.не се е разваляла досега нещо сериозно се дребни повреди само да чукна на дърво :D.2.около 1000лв са сега което за мен цена+качество е добре.3-то и най важното имат сервиз за всякакви повреди което е Най-важното.Като ти се счупи кой ще ти я прави като ти дойде по-интернет от някой сайт!! music

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 19, 2020 13:18 
Аватар

Images: 25
Васко да ми простиш, но това е най-калпавата лодка която някога съм виждал,,леко течение на Тунджа щеше да я отнесе добре, че я Извадих с въдиците,,движи се точно като охлюв,онзи тарикат Манчо взима парите за ремонт и нищо не прави,какви ли не боклуци минаха през мен ,но тази е уникална,,

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Май 19, 2020 16:21 
Аватар

За Манчо не мога да коментирам, знам само, че я продава. Аз моята я взех на супер цена, мнооого под цената на Манчо, щото си я внесох сам.
За река - незам, моята съм я ползвал по язовири, с LiPo е по-бърза. Имаше една страшна буря на Мало Бучино която ми събори Fox Ranger Pod-a, тогава имаше страшни вълни и вятът и лодката се справи страхотно. Нямам оплаквания.

Единственият недостатък, който съм намерил на лодката, е че с LiPo cutoff и трябва много да внимаваш да не ти остане във водоема лодката, защото изведнъж спира. Това преди го решавах като сменям батериите в момента в който стигне последната чертичка. Сега го решавам по-елегантно, направих си backup батерии, интересен хоби проект беше, дал съм схеми и части в една от темите във форума. С този мод с бекъп батерии - не бих я сменил за нищо лодката, на мен ми върши перфекта работа.

Имам и Carplounge RT4 нова и седи в кашон от няколко години, никога не съм я пускал на вода, защото китайчето ми е давало всичко от което имам нужда.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 19, 2020 22:08 

Преди 4-5 години бях пред същата дилема за избор на лодка. Една от лодките , на които се бях спрял , беше предлаганата лодка в магазина на Манчо аке и бях на 90% готов да я купя. Но по същото време ми попадна модел лодка , също която търсих и я купих . В последствие при риболовни излети с колеги имам наблюдения върху модела предлаган от Манчо. Лодката консумира голямо количество ток и си трябват резервни батерии/ с тези , които я предоставят/. Гаранционна лодка , пропусна вода.Това са мои наблюдения върху модела и споделям мое мнение. Иначе Васко има добра тема за вноса и не само и не е отказал информация включително и на мен тогава , за което благодаря. Поздрави на всички и успешен риболовен сезон.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа