Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Пет Авг 23, 2019 00:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Мар 12, 2019 12:27 
Аватар

Images: 8
Здравейте риболовци,много глупости прочетох за всички НПО-та които се опитват да запазят и малкото останало по родните ни водоеми.За хората които само плюят,обиждат и хулят искам да кажа,че без тези организации още щяхте да си говорите как можело да се промени всичко,може ама иска работа.Без инициативата от тези НПО-та тези анкети и промени щяха да си останат в драскниците тук както в близката 2009.Доста отдавна спрях да посещавам този форум ,посетих го с идеята,че атмосферата се е променила,ама ........Радвам се,че положителните промени не зависят от хора като вас които сте незначителна част от този процес.Относно анкетата,съм против не защото не обичам да ловя нощем,а защото организацията която трябва да упражнява контрол е без ресурс да обхване такава мащабна промяна.Лек ден.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Re: Анкета ЦРОО - ЯЗОВИРИ РАЗРЕШЕНИ ЗА НОЩЕН РИБОЛОВ

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Вто Мар 12, 2019 13:55 
Аватар

Images: 15
Daiv написа:
Относно анкетата,съм против не защото не обичам да ловя нощем,а защото организацията която трябва да упражнява контрол е без ресурс да обхване такава мащабна промяна.Лек ден.
По - добре и аз не бих могъл да го кажа god

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 12, 2019 15:25 
Аватар

Images: 46
batefaio написа:
Daiv написа:
Относно анкетата,съм против не защото не обичам да ловя нощем,а защото организацията която трябва да упражнява контрол е без ресурс да обхване такава мащабна промяна.Лек ден.

+1 aplaus

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 12, 2019 21:33 

Images: 41
Daiv написа:
Здравейте риболовци,много глупости прочетох за всички НПО-та които се опитват да запазят и малкото останало по родните ни водоеми.За хората които само плюят,обиждат и хулят искам да кажа,че без тези организации още щяхте да си говорите как можело да се промени всичко,може ама иска работа.Без инициативата от тези НПО-та тези анкети и промени щяха да си останат в драскниците тук както в близката 2009.Доста отдавна спрях да посещавам този форум ,посетих го с идеята,че атмосферата се е променила,ама ........Радвам се,че положителните промени не зависят от хора като вас които сте незначителна част от този процес.Относно анкетата,съм против не защото не обичам да ловя нощем,а защото организацията която трябва да упражнява контрол е без ресурс да обхване такава мащабна промяна.Лек ден.

А, ти какво направи за да се промени тори процес? welcome Предполагам нищо, също като великолепната четворка.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 12, 2019 21:38 

batefaio написа:
Daiv написа:

Ти и без това нищо не каза в тази тема. Само три-четири пъти си промени позицията, само с идеята да си против промяна. Да не тренираш за политик?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 13, 2019 08:58 
Аватар

Dimov78 написа:
batefaio написа:
Daiv написа:

Ти и без това нищо не каза в тази тема. Само три-четири пъти си промени позицията, само с идеята да си против промяна. Да не тренираш за политик?

Ми ти пускаш петиции, то се вижда кой политиканства и лобира, мнението ми винаги е било против, къде видя, че съм го променил?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 13, 2019 21:58 

batefaio написа:
Ми ти пускаш петиции, то се вижда кой политиканства и лобира, мнението ми винаги е било против, къде видя, че съм го променил?

batefaio написа:
Не виждам Пясъчник в списъка.

batefaio написа:
Kronos написа:
Нито им е бащиния ,нито са арендатори. Но като минат през нощта с лодката и куката за мрежи и като ви вкарат пръчките барабар със стойката във водата,тогава ще се сетите защо се иска и тяхното мнение :)
Това са организации,които отделят много пари и лично време за опазване и зарибяване. Не може така с лека ръка да прескочим тяхното мнение.

А аз ако му мина през двора у тях с кука, от къде на къде ще ми късат кордите на държавен язовир, то си има чл.216 в НК - унищожаване и повреждане. Или ще им пречим докато проверяват за мрежи да пускат своите?

batefaio написа:
Dimov78 написа:
kameno karp написа:
Камчия и Ясна Поляна са изцяло забранени за риболов. В тази тема, темата е друга.

Да, прав е колегата, не се приемат преложения за язовири, които са забранени за риболов през периода 2019-2021г., а именно:
- яз. Ясна поляна;
- яз. Ново Паничерево;
- яз. Камчия;
- яз. Боровица;
- яз. Студена.

Ако приема, че колегите badcarp и iv66 с мнението си "Съгласен съм и се подписвам", са съгласни с моите четири предложения, то резултата от анкетата към момента е:
- яз. Тича - 4
- яз. Огоста - 3
- яз. Ивайловград - 4
- яз. Студен Кладенец - 3
- яз. Батак - 2
- яз. Доспат - 1
- яз. Цонево -2

С Пясъчник какво стана и ли не дават там?

batefaio написа:
Анкетата не кои язовири без Пясъчник, нали си голям организатор, защо трябва аз да се обаждам?

batefaio написа:
Аз нямам времето да ходя на Пясъчник, стана ми интересно колко спокойно се говори, че за държавен язовир трябва да се иска разрешение от някаква си организация и на никой не му прави впечатление.

batefaio написа:
st_piskov написа:
Начетох се на какви ли не тъпотии....

Сърдете се на автора на темата - той ви изкара, че едва ли не сте сложили бариера на язовира...

Ето това например:
- първо настояваше язовир "Пясъчник" да се включи в списъка;
- след това застана срещу всички НПО заради дейноста им;
- след това подкрепи НПО-тата, но нападаше мен за бездействието ми за яз. Пясъчник;
- след това ти доказах, че ЦРОО е питало за въпросния язовир, но съответната организция не се е съгласила;
- най-накрая каза, че си против цялата кампания за разрешаване на риболова през нощта.

batefaio написа:
При гадния комунизъм бъкаше от риба, ама и лодките бяха забранени - капиш.
Това нещо с нощните курсове го гледам всеки път на Борец, който е частен, явно анкетаджията от анкети не е ходил скоро за риба loud

Ти, май освен на "паткарници", другаде не ходиш за риба, а?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 13, 2019 22:05 
Аватар

Да, настоявах да ви лъзне гъза, че трябва да се пита някой, къде ходя по никакъв начин не ти влиза в работата, важното е че се изложи като кифладжия без кифли, капиш господин лобист на частни мутри
postum scriptum:
Ти верно ли си игра да ми ровиш постовете loud loud loud

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 13, 2019 22:20 

batefaio написа:
Това нещо с нощните курсове го гледам всеки път на Борец, който е частен, явно анкетаджията от анкети не е ходил скоро за риба loud

Ако си ходил скоро на истински язовир, би трябвало да знаеш, че това което би уловил е по-малко от това, което имаш право да задържиш. За съжаление истината е такава. Мрежарите са основните виновници за това.
Развъдниците, за платен състезателен риболов не ме интересуват. Там са месарите, които вечер изнасят рибата, за да не си я платят на арендатора.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 13, 2019 22:24 

batefaio написа:
Да, настоявах да ви лъзне гъза, че трябва да се пита някой, къде ходя по никакъв начин не ти влиза в работата, важното е че се изложи като кифладжия без кифли, капиш господин лобист на частни мутри
postum scriptum:

Да, ще записвам трето висше образование - психология, и ми е много интересно мисленето ти. welcome

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 13, 2019 22:48 
Аватар

Dimov78 написа:
batefaio написа:
postum scriptum:

Да, ще записвам трето висше образование - психология, и ми е много интересно мисленето ти. welcome

То сега куцо и къораво завършва висше.....

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 14, 2019 22:03 

batefaio написа:
Dimov78 написа:

То сега куцо и къораво завършва висше.....

Да, а само ти не успя.

batefaio написа:
postum scriptum:

Къде съм се изложил? Искането до министъра за разрешаване на нощния риболов през 2019г. ще бъде пуснато след няколко дни. Предвид, неговото решение ще се организира и подписката. Това, което ЦРОО искаше да разбере е каква част от риболовците в БГ са "ЗА" разрешаване на нощния риболов. Резултата е повече от ясен - на всеки десет гласували, 9 са "ЗА" и 1 против.

Направих си труда да покажа постовете ти, защото стана смешен с това, че на няколко пъти смени позицията си, според настроенията на колеги от форума. Това ли е истинския "мъжки" характер. :4: Затова те попитах дали не се "гласиш" за политик.

Що се отнася до мен, аз съм твърдо "ЗА" разрешаване на нощният риболов и правя всичко, което мога това да се случи.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 14, 2019 23:28 
Аватар

Ти верно си рядко тъпо парче, само не казваш чия поръчка изпълняваш....

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 15, 2019 18:17 

batefaio написа:
Ти верно си рядко тъпо парче, само не казваш чия поръчка изпълняваш....

Разкри ме :oops:
Изпълнявах тайна поръчка по общ заговор на КГБ, ФБР, ФСС, МОСАД, Сикрет сървиз, МИ-5,6 и 7, Интерпол. Но сега твоят гениален ум ни разконспирира и ще трябва тези служби да бъдат закрити, а агентите елиминирани. loud loud loud drink3

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 15, 2019 22:51 

Чета последното писане на Димов и гледам преди него писал "бътерфлая" изненадах се защото,тоя в скобите го турнах във врагове със "сапунчето"заедно двамцата, щото са циници и нищо свястно от тях,ама моя грешка не съм си влязал през профила и веднага-Негативизъм извира във форума.Няма да повторя тая грешка music

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 191 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа