Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Пет Апр 03, 2020 03:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2019 09:51 

Накратко да Ви кажа за какво иде реч Закупих Призма Боат преди около 40дни При първият ми риболов установих че лодката не мери дълбочината вярно Разликата е около 130см Сверка шамандурата поставена от мен на дълбочина 530см Модела има и барометър който не показва нищо по-точно не отчита нищо скалата която е на монитора За мен и той не работи Обадих се на продавача и той каза да я пратя на сервиза Пратих я. Там е вече 29 дни Днес ми се обадиха от сервиза и ми обясниха че всичко си е Ок Дълбочината си била така а барометъра трябвало да поучи информация от спътник за налягането (Глупости на таркалета)Та въпроса ми е следния Има ли някой лодка такава да каже тези неща така ли са или не На мен ми е прекалено ясно че има проблем но не може да се оправи за този кратък срок За това в момента ми я връщат за да не мине месеца и да се наложи смяната на лодката Незная какво да правя Дефакто тя благодарение от транспорта до сервиза и обратно не се е оправила Продавача каза да я пробвам отново Не ми се вярва от транспорта до сервиза и обратно да се е оправила Във момента изглежда че съм прецакан

Върнете се в началото
 Профил  

Моля за съвет Призма Боат

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2019 13:41 
Аватар

Прецакан си. Кой е продавача ? Ако имаш документ за покупка, сезирай КЗП.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 23, 2019 17:36 

Ludia написа:
Прецакан си. Кой е продавача ? Ако имаш документ за покупка, сезирай КЗП.

Имам всички документи За момент ще запазя името на продавача Днес му я изпратих да видиме какво ще измисли Открих собственици на такива лодки Казаха че всичко си им работи Дори звънях в един магазин и те се чудят защо не са ми я сменили след като има 1г гаранция и е дала дефект още първата седмица Явно ще сезирам КЗП

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 24, 2019 00:34 
Аватар

аз имам старият модел на лодката, в който няма барометър. Дълбочината си мери обаче много правилно, много пъти съм я засичал.

Лодката съм я разглабял и сонарът е отделен модул, който може да се смени лесно. Трябва да настояваш да ти сменят този модул като минимум

Може и да има опция от Китай да се купи само сонар модул или само барометър. Като си внасях лодката от там ми пратиха и ценова листа за отделните компоненти, сонара струва $100 на старият модел. Мога да им издиря имейла да им пишеш, ако всички други опции отпаднат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 24, 2019 10:17 

От сутринта се караме по телефона с продавача Не мога да разбера защо не желаят да сменят продукта Пак щели да я видят в сервиза Дори предишния престой в сервиза не е отбелязан в гаранционната карта Всички се правят на хитри

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 28, 2019 13:53 

Сподели кой е продавача за да знаем

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа