Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Пон Сеп 24, 2018 07:40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 19:20 
Аватар

Това е поредния бот

Върнете се в началото
 Профил  

Re: Мнения за сигнализатори с майка

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 19:29 
Аватар

Images: 15
Супер, 500 лева и после маай с вд40 - вие уред ли сте? Цената що се вдига, щото има кой да ги купува, що има кой да ги купува - тука ще замълча....

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 20:20 
Аватар

batefaio написа:
Супер, 500 лева и после маай с вд40 - вие уред ли сте? Цената що се вдига, щото има кой да ги купува, що има кой да ги купува - тука ще замълча....

Бе уж при новите модели VDX проблема с лепненето бил изчистен...но аз не вярвам.Слънцето и влагата ебава майката на всичко....имам един комплект DAM..3-КА без майка,ползвам ги за сом и бяла риба..лепят та се не траят.НО..аз знам защо производителите ги пръскат с тия гадости....има 2 години гаранция ,при която пластмасата не трябва да избелее и да се напука или да стане чуплива от слънцето.Па после....майната му..да се оправят.Така че и от 5000лв да купиш..все тая. СЕГА ЩЕ ВИДИМ FLAJZAR FISHTRON Q9 ПОДКАРВАТ 3-ти сезон...ако и те станат на марсол...значи болестта е масова

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 21:43 
Аватар

Images: 39
Vesko 1 написа:
batefaio написа:

Бе уж при новите модели VDX проблема с лепненето бил изчистен...но аз не вярвам.Слънцето и влагата ебава майката на всичко....имам един комплект DAM..3-КА без майка,ползвам ги за сом и бяла риба..лепят та се не траят.НО..аз знам защо производителите ги пръскат с тия гадости....има 2 години гаранция ,при която пластмасата не трябва да избелее и да се напука или да стане чуплива от слънцето.Па после....майната му..да се оправят.Така че и от 5000лв да купиш..все тая. СЕГА ЩЕ ВИДИМ FLAJZAR FISHTRON Q9 ПОДКАРВАТ 3-ти сезон...ако и те станат на марсол...значи болестта е масова

Аааа не така . Тези не боледуват от такива венерически болести :D

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 22:50 
Аватар

Images: 23
Аз имам Q7 вече девети сезон мисла, или седми, все тая, никакви заболяваниа
карат ме да купа новиа модел, защо ли?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 23:01 
Аватар

Images: 87
Vesko 1 написа:
carpbg написа:
Веско, разбира се, че всеки трябва да гледа през своята призма.
Идеята е да стане дискусия, за да засегнем въпроси, които на някой може да не му минат през главата при избора на сигналзиатори.

goood ....ето аз споделих моите наблюдения,значи вече имам запитвания относно лепнещото покритие при карп акедемитата...искам да ви кажа ,че това става при всички силиконизирани зумери слад 2-3 години...проблема сме го разисквали в тази тема колеги,не е страшно с доста упоритост се почистват.
http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=32251

Точно казано!
Но умишлено не коментирах точно този недостатък, по простата причина, че е не нарушаващ работата на сигналите, и е лесно отстраним. И вече е коментирано как - имам коментари в посочената тема. Нямаше нужда да "стресиреме" колегата :D
А между впрочем Пулсарите са много добри в гмуркането - далдисват (гмуркат се :D ) във водата, подсушават се, и отново в боя! Има свидетели! :D
drinkbeer

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 14, 2018 00:28 

Добра вечер.
Пулсарите са поръчани и утре живот и здраве вече ще са заприходени.
Не робувам на марики за мен по- важното е да е що годе стока, а защо да давам 200 отгоре, като колегите уверяват, че пулсара си струва. 200 отгоре за светлинки, благодаря.
До сега карах с китайчета доволно , но без станция. 4-та година не са мръднали. Само, където от слънцето започнаха да лепаят. Имат нощен режим - никога не съм го включвал, не съм сметнал за нужно, а и би ме дразнело откъм стойката да ми свети, искам да знам - светне ли значи бута хайванчето - това си е мое мнение, кой както го радва, нали. Имат и светлинна индикация дали взима навътре или идва към брега - на таз екстра па никогаж не съм и обръщал внимание, в такива ситуации обръщам внимание на хенгерите/сюнгерите, които ми се включват към пищялките и святкат при индикация на кълване - така , че и нощно време се вижда: Ако обтегача е залепен горе: рън,рън,бръм , а ако пада долу идва да се видим :) Пък в случай, че хенгера се откачи и сигнализатора пищи... ем ясно е накъде бега.

Та, тъй - вярвам на колегите, че пулсарите си струват и залагам на тях.
Благодаря ви лъвчета.
Лека и спокойна вечер.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 10:59 
Аватар

Колеги прочетох темата и видях, че отзивите за тези сигнализатори са позитивни. Купих ги, не съм ги ползвал още. Какъв е максималния обхват на станцията?

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Май 17, 2018 14:19 
Аватар

Images: 26
https://www.fishing-market.com/shop/ome ... %BA-medium
аз бих си взел от тук на карп про даже и с вградени снег барове ;)

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа