За риба,къде? | Излети и Информация за водоеми | Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Чет Авг 16, 2018 15:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: За риба,къде?
МнениеПубликувано на: Пет Юли 06, 2018 22:37 

Здравейте,имам едно питане. Напоследък мъжа ми работи много и искам да го зарадвам. Неговата страст е риболова. За поводи все му подарявам нещо свързано с това,я лодка,я сонар,я палатка. За годините в които сме заедно успях да го снабдя с по-нови неща от неговите и доста по-функционални и той е доста щастлив от това. Въпроса ми е,тъй като сме от хасково,къде в околността можем да идем за събота и неделя? Проблема е че ще сме с децата,защото се оказа в последния момент че няма кой да ги гледа. Едното е мъничко и палатката още не ме устройва. Евентуално каравана,мислех за бодрово. Ходили сме заедно там преди години и не знам сега как е,в смисъл ще може ли да си лови риба и каква ? Дано сте ме разбрали,не разбирам от риболов,но обичам мъжа си достатъчно и ми е хубаво да го гледам толкова усмихнат. Това го планувам за другата седмица,за тази седница говорих с негов приятел също запален рибар,събрала съм му багажа вече (той спи аз събирам багаж) и сутринта ще го чака изненада към 5 часа :) Ще отидат с компания,той нищо не знае. Аз от вълнение не мога да заспя още,ще го събудя в 4:30 да му кажа да се облича и че долу го чакат. А дали не прекалявам? Ще помоля за мъжко мнение. Имам чувството че е станал робот,от вкъщи на работа и обратно и искам много да го зарадвам :) Дано успея и не ми се ядоса. Е,дайте предложения зя хубаво местенце хем за нас с децата,хем и риба да има да се кефи. Благодаря

Върнете се в началото
 Профил  

За риба,къде?

Sponsor

Sponsor

Заглавие: Re: За риба,къде?
МнениеПубликувано на: Съб Юли 07, 2018 18:09 

Идеята е супер но според мен му кажи вечерта за да може да се подготви психически. Изненадата че е много приятна. Все пак ти го познаваш и ти трябва да решиш как да му поднесеш новината. Мене са ме будили на водоема с думите; да спиш ли си дошъл или да ловиш риба; действа мотивиращо.

ПС: да питам , имали ограничения в храната, че минахме 200кг.
Да има.
До три камари на 150м до 1м над водата

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2018 09:11 
Аватар

Images: 18
Аз до сега не съм срещал такава жена да кара мъжът си да ходят на риба, също да събира багаж и да иска да му направи изненада. Аз като ходя за риба моята я засичах по gps къде се к...и. Похвално от ваша страна, може да посетите Ивайловград или някакво малко водоемче с риба в региона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2018 11:45 

Images: 0
Вчера пийнах ме до към сутринта и в момента незнам сънувам ли ?Има ли такива жени ? Това ако ми се случи сигурно ще съм на небето.Евалата [WHITE SMILING FACE] повече такива мацки.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2018 11:47 
Аватар

Images: 44
Супер идея! Браво!
Само да кажа, че и аз съм с две деца и ходим по палатки. Единственото ограничение е мястото - ако детето е малко и спи в кошара. Малкият ми син за първи ходи спа на палатка на 2 години, когато вече не ползваше кошара. Познавам хора, които изкарват и по една седмица с още по-малки деца ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2018 12:29 
Аватар

Images: 18
цък
цък
п.п. Може вие с децата да се настаните тук, мъжете през деня да са на риба на водоема и вечерта тъй като е забранен риболова нощес да сте заедно пред масата.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа