Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Пон Сеп 16, 2019 14:47

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 10:43 

Гледахме доста снимки от язовира с приятели. Решихме че е добре зарибен и при тази такса /20лв. за три въдици/ следва да има и риба, но уви. Петима /15 дънни/ за 24 часа изкарахме само около 3 кг. каракуда все дребна и няколко костурчета. Беше около 21:00 когато с лодка приятели на пазача влязоха да събират опънати мрежи около стената на язовира. След това до 1-2 часа през нощта от къщичката на пазача дънеше здраво чалга. През нощта нищо не побутна нито царевицата, нито протеиновите топчета. Доста добре захранихме петното на което ловихме. На предния ден на същото място други бяха хванали само едно шаранче около 500г. Уви! Колеги не се подлъгвайте по снимките от язовира. Докато ние бяхме там никой нищо не хвана, я около язовира имаше още около 20 палатки. Дори някога да са го зарибявали сега редовно си вадят рибата с мрежи /според мен/ и печелят от стара слава. Аз не бих повторил повече грешката да посетя този язовир.

Върнете се в началото
 Профил  

Sponsor

Sponsor

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 11:03 
Аватар

Лъжа!Мой много добър приятел ходи миналата седмица и каза,че от 20-30 коли само едни са били без риба!Те са изкарали толостолоб 5-6 кг и са изтървали шаран 5+ точно пред кепа ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:40 
Аватар

ще видим дали е лъжа подготвям се в момента за сряда и ще тръбя ако няма риба зарибен е мой приятел ми потвърди и е сигурно но рибата се вади и е факт четвъртък ще пиша кво става иначе вчера се върнах от тръстиково е там наистина 10ки има хванах 3броя и един 13 така че ако има риболовци които искат да хващат там е язовира а който иска да плаща за лъжи всички други водоеми са свободни но за мен са така наречените никулденски язовири :lol: :lol: :lol:
п.п между другото казаха че уж кълвяло на суха царевица с повдигач че имало раци и изяждали стръвта :twisted: проба грешка

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 13:04 
Аватар

Images: 0
veli4kov77 написа:
ще видим дали е лъжа подготвям се в момента за сряда и ще тръбя ако няма риба зарибен е мой приятел ми потвърди и е сигурно но рибата се вади и е факт четвъртък ще пиша кво става иначе вчера се върнах от тръстиково е там наистина 10ки има хванах 3броя и един 13 така че ако има риболовци които искат да хващат там е язовира а който иска да плаща за лъжи всички други водоеми са свободни но за мен са така наречените никулденски язовири :lol: :lol: :lol:
п.п между другото казаха че уж кълвяло на суха царевица с повдигач че имало раци и изяждали стръвта :twisted: проба грешка

На тая гадина рака,не му пречи сухата царвица.
Бонджук, на най обикновен клуп, и след това си изграждаш целия монтаж.По нашия край, само така сложен бунджука не може да го свали.Може и със силиконов косъм, ама и тогава не е гаранция, че няма да го свали

Антон Тонев

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 15:21 

BorqnaFishing написа:
Лъжа!Мой много добър приятел ходи миналата седмица и каза,че от 20-30 коли само едни са били без риба!Те са изкарали толостолоб 5-6 кг и са изтървали шаран 5+ точно пред кепа ;)

Освен приятеля ти да е пазача. Писах това мнение във форума за да не се лъжат и други любители на риболова. Таксата не е малка за язовир в който НЯМА риба. Питай приятеля си за мрежите около стената да видим какво ще ти каже. Пиша това от горчив опит ... аз бях на язовира.. разговарях и с останалите които бяха там. Доста станаха хитреците в БГ, които пускат рибата уж за да зарибяват и после я вадят обратно с мрежите. НА СЛУКА ВСЕ ПАК!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 16:12 
Аватар

cyman написа:
BorqnaFishing написа:

Освен приятеля ти да е пазача. Писах това мнение във форума за да не се лъжат и други любители на риболова. Таксата не е малка за язовир в който НЯМА риба. Питай приятеля си за мрежите около стената да видим какво ще ти каже. Пиша това от горчив опит ... аз бях на язовира.. разговарях и с останалите които бяха там. Доста станаха хитреците в БГ, които пускат рибата уж за да зарибяват и после я вадят обратно с мрежите. НА СЛУКА ВСЕ ПАК!

Със сигурност не е пазача :) Не ми е казал за мрежи и ся може и така да е!Айде наслука :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 15, 2013 13:23 
Аватар

така днес се върнах от блъсково резултат безсънна нощ ухапан от оса (на всяка беседка има хиляди от тях)риба 0 първото капо очаквано
сега пазача тръби че било от земетресението и за тва не кълвяло :lol: :lol: :lol: иначе вчера я убили никой не хвана нищо колегата с мен хвана на плувка 1амурче кило и 1шаранче 400 грама изпробвах всички аромати които имам (а те хич не са малко) на всякакви дистанции на повдичаг без е няма сигнализаторите не се обадиха нито веднъж ако някой смята да отива и да си дава парите по добре недейте хора за мен този язовир вече е в черния списък но ако някой все пак иска да ходи успех и agagsdfgsdf

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 15, 2013 13:56 
moderator
Аватар

Images: 22
нещо си объркал хавата с тия мн. аромати и особенно с многото дистнции.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 15, 2013 17:28 
Аватар

експерементирах след като след 10 часа всичко си бе на място дори и рака не бута но риба няма това е сигура може би е имало преди но сега не последно миналата година ходих и резултатът бе на лице за една нощ 20на по кило до 2 всички върнах и по живо по здраво

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 15, 2013 22:08 
moderator
Аватар

Images: 22
Здраве да е ,
язовира доволно си давше миналата година.
За тази само чувам това онова но още не съм допрял до там.
Като се поразходя ще ти драсна за резултата на лични.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 16, 2013 12:33 
Аватар

НЯМА риба :?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 16, 2013 12:34 
Аватар

НЯМА риба :?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 16, 2013 18:12 
Аватар

няма риби в тоя язовир вече и ли са голяма рядкост хубавите риби

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 17, 2013 09:43 
Аватар

Images: 10
miro написа:
Здраве да е ,
язовира доволно си давше миналата година.
За тази само чувам това онова но още не съм допрял до там.
Като се поразходя ще ти драсна за резултата на лични.
и на мене драсни моля

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 17, 2013 19:24 
Аватар

:lol: :lol: :lol: ей това българина
днес колеги получавам инфо че в деня в който бях на язовира не щеш ли срещу мен ама дето цял ден гледам хората през въдиците си я убили амури няколко по 5 и по 6 кила много шарани нито една аз не видях или чух да вадят може да са ги вадили инкогнито :roll: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа