Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Чет Юни 20, 2019 15:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 82 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 15:45 
Аватар

Images: 67
Ааааа,ние вече се посмяхме. :lol: Ама колегата,грамотния,май я е окъсал нещо и има голям зор за 500 лв.
Та колега Грамотен,пусни си тема в нужния раздел и ще ти съберем парички.Предполагам,че доста НЕграмотни биха се отзовали.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Re: Промяна в правилата за продажба

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 15:46 
Аватар

Абе толкова ли сте изпростели вече всички тука или нещо друго ви се е случило ??? Спорите , като малки деца при положение ,че всеки който е получавал пратка знае как стоят нещата ! И да , ако не одобря каквото съм получил МОГА и да не платя и тогава ще плати служителя в Еконт - случвало се е милиони пъти в офиса с който работя от недобросъвестни клиенти ! Айде накарайте клиента да плати да видим как ще стане това ..... оливате се с простотии !!!

п.п. По добре да се спрат / заключат коментарите по темата за да не се карат децата повече ;) Качвайте обяви и толкоз , кой за бизнес кой за да се отърве от даден боклук все тая - който иска и му изнася цена и състояние - купува :idea:

PAMPASA написа:
Аз трябва да съм изпратил около 300 пратки с Еконт ;) ;) ;) ;) и имам поне стотина получени :idea:

ВИНАГИ плащаш транспорта и тогава преглеждаш :!: мен също добре ме познават в офиса и не ме карат да го правя ,но иначе служителя рискува -при отказ на пратката -ТОЙ да плати транспорта и в двете посоки

Вие ,ако бяхте служител на куриерската служба ,как бихте постъпили...................

Заплатите са им ниски , въобще в тези офиси -положението напомня на романа на В.Юго "Клетниците"...

НЕЩО май се обърка сериозно ми се струва :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 16:09 
Аватар

С.Върбанов написа:
НЕЩО май се обърка сериозно ми се струва :lol:

Тц , не съм се объркал въобще - това че има хора , които не зачитат нищо и никой...............не означава ,че са прави.

Не визирам теб ........... :idea:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 18:17 

Images: 0
От цялата работа извода е, че по обявите може да си драскат кой каквото му харесва, без значение дали отговаря на реалноста или не. После отивате до Еконт да си видите пратката безплатно. Предполагам ще влезете с карате или с бухалка под мишницата, Зарко да каже как става по бързо :lol: Ако обаче се окаже, че служителя там е по-здрав от вас вече ползвате жокер "обади се на heto'" :lol: Той през цялото време твърдеше, че имало опции ама не ги знаем, щото сме неграмотни и с чугунени глави tang

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 19:04 
Аватар

kameno:
Както и аз се отзовах на твоята когато имаше нужда. Поне от куртоазия, ако искаше да изразиш мнения по текущата тема, можеше да прочетеш точно какво съм написал и да звъннеш на националния номер на Еконт или на някой друг от Еконт, който знаеш, че е в час и да питаш:

"Може ли изпращача да поеме двете посоки ако получателя не хареса пратката?"

И щяха да ти кажат, че може, но трябва да се отебележи опцията при генерирането на товарителницата.

Дадох и къде точно се намира опцията в системата на Еконт.

В последните постове обсъждате сценария, при който получателя трябва да плати едната или двете посоки, а служителя на Еконт, понеже го познава, е разрешил да прегледате без да платите транспорта. Няма общо с това което аз казвам и в такъв случай е нормално служителя на Еконт да плати при проблем - той е допуснал реално грешката.

до чичо Митко:
Както писах по-горе - не плащаш тогава когато изпращача е отбелязал, че и двете посоки ще са за негова сметка ако не харесаш пратката. Ако я харесаш си плащаш транспорта в твоята посока (ако не го е платил той вече).
Т.е. може транспорта да е за твоя сметка, само ако харесаш пратката.

И това го писах, но пак:
ИЗПРАЩАЧА, когато му върнат пратката, ще плати и двете посоки преди да я си я получи от служителя на Еконт.

simeca и PAMPASA:
Не се хванахте на баса, пък сега се правите на ощипани госпожици :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 19:15 
Аватар

Images: 67
heto написа:
kameno:
Както и аз се отзовах на твоята когато имаше нужда. Поне от куртоазия, ако искаше да изразиш мнения по текущата тема, можеше да прочетеш точно какво съм написал и да звъннеш на националния номер на Еконт или на някой друг от Еконт, който знаеш, че е в час и да питаш:

"Може ли изпращача да поеме двете посоки ако получателя не хареса пратката?"

И щяха да ти кажат, че може, но трябва да се отебележи опцията при генерирането на товарителницата.

Дадох и къде точно се намира опцията в системата на Еконт.

В последните постове обсъждате сценария, при който получателя трябва да плати едната или двете посоки, а служителя на Еконт, понеже го познава, е разрешил да прегледате без да платите транспорта. Няма общо с това което аз казвам и в такъв случай е нормално служителя на Еконт да плати при проблем - той е допуснал реално грешката.

до чичо Митко:
Както писах по-горе - не плащаш тогава когато изпращача е отбелязал, че и двете посоки ще са за негова сметка ако не харесаш пратката. Ако я харесаш си плащаш транспорта в твоята посока (ако не го е платил той вече).
Т.е. може транспорта да е за твоя сметка, само ако харесаш пратката.

И това го писах, но пак:
ИЗПРАЩАЧА, когато му върнат пратката, ще плати и двете посоки преди да я си я получи от служителя на Еконт.

simeca и PAMPASA:
Не се хванахте на баса, пък сега се правите на ощипани госпожици :)

goood

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 19:24 
Аватар

Images: 15
Баси спора, зимата наближава, пътя все някой го плаща , ако не е купувача, трябвя служителя да се бръкне ако откажеш пратката, какво пише в условията и какво е в деиствителност са две различни неща в България. Ако си редовен клиент са по - благосклонни, но се предполага, че няма да правиш парчета. Щo не се хванете на бас по на едно опъване да няма недоволни :s_eh: tang tang tang

Последна промяна batefaio на Съб Сеп 23, 2017 21:53, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 23, 2017 19:53 
Аватар

Ето една примерна товарителница ... намерена през google:

http://sortovisemena-bg.com/public_files/IMG.jpg

Опцията се вижда в дясно от "обща стойност" ... само че тук са избрали това дето се ползва най-често: "получател" и в двете посоки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 24, 2017 20:16 
неможач

Images: 7
kameno karp написа:
Елементарно,като транспорта е за сметка на изпращача. ;)
ПП Ти получи ли си пратката?

Готово е взех я goood
Добре че нямаше тест и преглед :lol:

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 24, 2017 21:04 
Аватар

Images: 56
Пращам ако не всеки ден то през ден и получавам доста често по еконт.Винаги се плаща транспорта преди преглед.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 24, 2017 21:43 
Аватар

До сега никога не съм плащал преди прегледа,изглежда на всякъде е различно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 24, 2017 22:23 

Поръчай нещо голямо за повече пари, обаче да ти го доставят в друг офис, дето не те познават и ще видиш дали няма да ти поискат ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2017 05:29 
Аватар

simeca написа:
Абе тук спора не е какви опции има, а кой и как плаща при маркирани опции да се плати от получателя и в двете посоки! Просто казвам, че според правилата на Еконт трябва да платиш таксата преди да провериш пратката и след това ти дават да я гледаш.

А защо трябва да е Еконт...има и други куриери ..например в Спиди няма преглед ...плащаш си като поп иначе няма пратка.Така ,че всеки си предпочита куриера.Аз ако искам да те измамя,вообще няма да ти пратя пратката по еконт...ще ти я шибна някоя дребна като Рапидо...щото Спиди ако откажеш пратка правилата са други ,плаща се от изпращача и двете посоки.
Та фирми бол...но все пак трябва да знаеш от кого купуваш.Тук има тема за мошеници...като го прочетеш ,че е измамил някого. .не вярвам да продаде нещо в този форум вече

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2017 12:20 

Никога до сега, не са ми изисквали, да платя нещо преди да го прегледам. Но е възможно да има и такова правило, макар да не ми се е случвало.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2017 21:05 

Vesko 1 написа:
simeca написа:
Абе тук спора не е какви опции има, а кой и как плаща при маркирани опции да се плати от получателя и в двете посоки! Просто казвам, че според правилата на Еконт трябва да платиш таксата преди да провериш пратката и след това ти дават да я гледаш.

А защо трябва да е Еконт...има и други куриери ..например в Спиди няма преглед ...плащаш си като поп иначе няма пратка.Така ,че всеки си предпочита куриера.Аз ако искам да те измамя,вообще няма да ти пратя пратката по еконт...ще ти я шибна някоя дребна като Рапидо...щото Спиди ако откажеш пратка правилата са други ,плаща се от изпращача и двете посоки.
Та фирми бол...но все пак трябва да знаеш от кого купуваш.Тук има тема за мошеници...като го прочетеш ,че е измамил някого. .не вярвам да продаде нещо в този форум вече

Ти като си тарикат и ми я пуснеш по Спиди ще останеш много доволен, като ти кажат, че не съм си взел пратката и накрая от гоемия тарикатлък ти ще платиш двете посоки :lol: Айде стига си ми изреждал тия опции, всички ги знаем! Върни се в началото на темата и я прочети отно и виж какво съм написал! Виж после в каква посока издърпа темата ти ;) Сега пак почваш да залиташ и да намесваш вече други куриери и все неща извън всякакви теми в тоя форум :idea: Написах просто, че опцията да се едитва темата от продавача е нож с две остриета. Като се появи някой админ нека да ти обясни защо ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 82 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа