Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Нед Май 31, 2020 08:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2020 00:12 
неможач

Images: 7
Имам пръчка за продаване ,страх ме е да я обавя от вас бре :lol:

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Re: ФБ профилите на членовете ш сайта???

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2020 13:01 
Аватар

Images: 67
бисер написа:
Не е ли време да се върнат старите правила за продажби във Форума?Не е ли време да си върнем обратно форума който е за-Нас Риболовците, не за продавачите music

Процесите на разпад започнаха с абдикирането на модераторите. През 2015 г се назначиха един куп псевдо модератори, които по никакъв начин не допринесоха за стабилизиране на форума. Чашата преля като го обърнаха на продавалник. Повтарям се но форума умря. Смъртта е необратим процес. :idea: Жалко. И тук се повтарям, хубав форум БЕШЕ.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2020 13:30 
Аватар

Images: 19
В клюкарника е лесно. Имаш го на телефона и постоянно си свързан. Можеш да ръсиш всякакви лайна и да събираш лайкове, като така се чувстваш особено значим. Влизаш, задаваш въпрос, който е дъвкан 100 пъти, но за сметка на това се появяват доста "тесни" специалисти, готови да ти обяснят всичко. Можеш светкавично да качиш ултрамодерното си оборудване или нова придобивка, пък било то и пакет топчета от Декатлон. Като знам и какви индивиди, които бяха форумните идиоти, станаха управляващи на някои групи. Ама кво да се прави... прогрес.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2020 19:26 
Аватар

Images: 25
точно в десятката Данчо,,

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2020 20:49 
Аватар

kameno karp написа:
бисер написа:
Не е ли време да се върнат старите правила за продажби във Форума?Не е ли време да си върнем обратно форума който е за-Нас Риболовците, не за продавачите music

Процесите на разпад започнаха с абдикирането на модераторите. През 2015 г се назначиха един куп псевдо модератори, които по никакъв начин не допринесоха за стабилизиране на форума. Чашата преля като го обърнаха на продавалник. Повтарям се но форума умря. Смъртта е необратим процес. :idea: Жалко. И тук се повтарям, хубав форум БЕШЕ.

Модераторите не трябва само да въвеждат ред,но и по някакъв начин да са по ангажирани с форумът,да го побутват с нещо напред.Ама без присъствие няма как да стане!
Според мен не е умрял,жив си е.........все още.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 01:48 

Images: 0
Йордан Лачев написа:
В клюкарника е лесно. Имаш го на телефона и постоянно си свързан. Можеш да ръсиш всякакви лайна и да събираш лайкове, като така се чувстваш особено значим. Влизаш, задаваш въпрос, който е дъвкан 100 пъти, но за сметка на това се появяват доста "тесни" специалисти, готови да ти обяснят всичко. Можеш светкавично да качиш ултрамодерното си оборудване или нова придобивка, пък било то и пакет топчета от Декатлон. Като знам и какви индивиди, които бяха форумните идиоти, станаха управляващи на някои групи. Ама кво да се прави... прогрес.

aplaus aplaus goood

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 10:01 
Site Admin
Аватар

Images: 244
В мнението на всеки от вас има истини.
Да, истина е, че промених правилата за продажба, за да могат и тук да си продават потребителите нещата, а не във ФБ и ОЛХ.
Да, модераторите от 2015-та също не допринесоха с нищо.
Оставаих малко по-голяма свобода на потребителите, защото все бях обвиняван в несправедливо модериране и винаги имаше сърдити. И това не доведе до нищо добро.

Но, до тук не видях нито едно конструктивно предложение. Виждате нещата, които не ви харесват, но не казвате как да се променят.
Със сигурност, мога да ви кажа, че форума не е умрял и тук продължават да влизат много истински шаранджии, чиято единствена цел не е търговията и рекламата.

Отворен съм за всякакви предложения относно реорганизацията на форума!

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 10:17 
неможач

Images: 7
Аз имам едно !
Без регистрация да не може да се влиза във форума.
А и още едно !
Да зная с кого и от къде е си пиша .
Стига с тия анонимници !

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 10:19 
Аватар

Images: 89
бисер написа:

goood

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 12:18 

Това, че някой се дразни от продавачи, си е негов личностен проблем. Забележете, че админа е направил всичко възможно във форума да има място за всеки. И това е така. Ако имам нещо за продан (подмяна, бартер) ще го обявя първо тук. И ще разчитам най-много на този форум. Защото мястото на такава обява е тук.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 12:47 
Аватар

Images: 19
carpbg написа:
В мнението на всеки от вас има истини.
Да, истина е, че промених правилата за продажба, за да могат и тук да си продават потребителите нещата, а не във ФБ и ОЛХ.
Да, модераторите от 2015-та също не допринесоха с нищо.
Оставаих малко по-голяма свобода на потребителите, защото все бях обвиняван в несправедливо модериране и винаги имаше сърдити. И това не доведе до нищо добро.

Но, до тук не видях нито едно конструктивно предложение. Виждате нещата, които не ви харесват, но не казвате как да се променят.
Със сигурност, мога да ви кажа, че форума не е умрял и тук продължават да влизат много истински шаранджии, чиято единствена цел не е търговията и рекламата.

Отворен съм за всякакви предложения относно реорганизацията на форума!

Аз нямам проблем с търговския раздел, като единствено ме дразни, когато един потребител нацвъка много обяви. Не че това се случва в момента, защото форума вече не е атрактивна дестинация за търговия.
Да, трябват ти читави модератори, които да ръчкат и поддържат огъня.
Свободата е едно, а свободията съвсем друго, но ти това го знаеш.
Съвети можем да ти дадем всякакви, но главната задача е твоя. Форума може да е създаден по интереси, но вече е бизнес и ако искаш да го запазиш, то трябва да се повиши активността откъм посещения, но мисля че и това го знаеш.
Като цяло, моето мнение е че шаранджийската общност, която бе тук се разпадна по една или друга причина във времето. Ти също "забрави" за този тип риболов и респективно за развитието на тази платформа.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 14:59 
Аватар

Димитър Чаушев написа:
Аз имам едно !
А и още едно !
Стига с тия анонимници !

Напълно съм съгласен с теб Митко,също за известно време да не се приемат нови членове и да се поразчисти ,онзи Валентин 17 изгони половината свястни хора тук,такива трябва админа веднага да ги изхвърля ,А не всеки можело да пише,,

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 15:09 
Аватар

Images: 2
За чичо Митко,само видео чат :).Начина за съживяване на форума според мен е да има повече интересни теми.Но явно на хората с опит (с малки изключения) не им се пише.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 15:57 
Аватар

Images: 67
koko6oko написа:
Димитър Чаушев написа:
Аз имам едно !
А и още едно !
Стига с тия анонимници !

Напълно съм съгласен с теб Митко,също за известно време да не се приемат нови членове и да се поразчисти ,онзи Валентин 17 изгони половината свястни хора тук,такива трябва админа веднага да ги изхвърля ,А не всеки можело да пише,,

И защо да не се приемат нови членове, това тук да не е някаква секта? Просто първите 20-30 мнения трябва да се публикуват след одобрение от модератор. Ако някой е дошъл за ала-бала, досвидание. Ако е със сериозен интерес-заповядай, добре дошъл си. Кокошоко е напълно прав за индивиди като Валентин 17! Аз като се регистрирах трябваше да имаш 20 или 30 (не помня точно) КОНСТРУКТИВНИ (или друга дума беше използвана) поста за да бъдеш включен в групата имаща право да продава. Това е лесната част, ако управата реши да го приложи. Идва трудната част. МОДЕРАТОРИ! Трябват модератори. В истинския смисъл на думата.
И аз бях изгонен от форума за 6 месеца. Дали с право или не.... Така е решила управата, така е постъпила. Ама форума ми е бил интересен и съм се върнал след "излежаване на присъдата".

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2020 16:33 
Аватар

ще ти кажа защо не трябва,Почти всеки нов Ако пита нещо го прави така все едно ти си му длъжен,по-младите да са нагли и арогантни за тях е норма,,като почне да клепа наред и дискусия на никой не му се прави

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа