Риболов на шарани в България

Риболов на шарани в България
Дата и час: Вто Окт 15, 2019 21:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 22, 2019 23:30 

Images: 47
Ludia написа:
Димов, ти в ролята на какъв говориш от името на ЦРУ, ЦРО и другите НЛО ?
Кой те е упълномощил да събираш подписи, имаш ли някакъв документ с подпис и печат ?

Ти пък в какви "филми" се вкара, бе? agagsdfkuk

Ludia написа:
Има разлика между това да правиш нещо безкористно в името на нещо добро, и това да се разпореждаш кога и къде може някой да лови за да ти е удобно на теб.

Да, точно затова искам предложения за големи язовири в симетрично разположени в цяла България. Защото съм вездесъщ и ми е удобно навсякъде. :D :D :D :D :D
P.S. Защо си избра точно този ник?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

Re: Анкета ЦРОО - ЯЗОВИРИ РАЗРЕШЕНИ ЗА НОЩЕН РИБОЛОВ

Sponsor

Sponsor

МнениеПубликувано на: Пет Фев 22, 2019 23:40 
Аватар

Images: 0
Ludia написа:
Димов, ти в ролята на какъв говориш от името на ЦРУ, ЦРО и другите НЛО ?
Кой те е упълномощил да събираш подписи, имаш ли някакъв документ с подпис и печат ?

Има разлика между това да правиш нещо безкористно в името на нещо добро, и това да се разпореждаш кога и къде може някой да лови за да ти е удобно на теб.

Абе пич,луд ли си?Невменяем ли си? Не те знам какъв си,що не си ходиш на ряховски или подобни локви, а си седнал тука да се правиш на много умен?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 22, 2019 23:51 
moderator
Аватар

Images: 22
Dimov78 написа:
Май, не съм аз този който страда от раздвоение на личноста?

пич гледай си кефа и не се занимавай с мен.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 22, 2019 23:53 
Аватар

Дано заблудените донори прогледнат и разберат че някои хора и НЛОта много са си повярвали.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2019 00:06 
Аватар

Images: 0
Ludia написа:
Дано заблудените донори прогледнат и разберат че някои хора и НЛОта много са си повярвали.

Какво лошо видя в това, че хората ще се опитат да направят така,че да можеш да ловиш и през ноща?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 24, 2019 15:12 

Аз съм За нощен и ЗА Пясъчник да се включи също. Адмирации за Олимпик 2012 но не аз да ги питам искат ли или не .Нали ще е министерско решение -да ги пита министъра;.Това лято при нощна проверка в 24.00 им казвам как преди час дойдоха две коли на фарове отсреща до скалите.Отговора на ИАРА и сие -Знаем но те след 3 часа ще ги извадят .Ееее ..проверка за нощен за нас .Точно казано от Ваѝо и Миро .А Лудия никак не е луд а МНОГО прав ..Всички като Олимпик „Сокол„Ястреб и др. са да помагат и ние също но не да се чувстват нещо повече.Така мисля аз .Може и да бъркам.Мисля„ че МУТРИТЕ им скръцнаха със зъби.Много беше тарашен Пясъчник това лято(пролет ….€$ “.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 18:27 

Начетох се на какви ли не тъпотии....
1.''Олимпик'' 2002 е сдружение с нестопанска цел,което с доброволци и средства,събирани най-вече от дарения и т.н. извършва ДОБРОВОЛНО опазване и зарибяване на яз.Пясъчник!
2.яз.Пясъчник не е на ''ОЛИМПИК''2002 и това сдружение никога не е имало претенции това нещо да се случи!
3."Олимпик''2002 няма намерения риболовът в язовирът да се таксува или каквото и да е било,пак повтарям-единствената идея е да се спомага на ИАРА за опазването му,нищо повече!
4.През цялото си съществуване ''Олимпик"2002 е настоявало само и единствено да се промени законът за борба с бракониерството-т.е. то да стане наказуемо!
5.''Олимпик''2002 няма и никога не е имало контакти с бракониери или темподобни мутри с цел обезрибяване на язовирът,та приказки от сорта'' да си пускат мрежите свободно'' ми идват в малко повече и лично мен ме демотивира да правя каквото и да било!!!
6.Никой не е правил контакт с ''Олимпик'' 2002 за каквото да било,камо ли за анкета за нощен риболов,по простата причина,че от ''Олимпик''2002 не зависи нищо!!!Това си е работа на съответното министерство и само те мога да решат за промяната на даден закон....
7.Това,че някой си решава да прави подписка за дадени водоеми и язовир Пясъчник не е включен, си е негов проблем....ако от министерството си решат за промяна на законът за нощен риболов-ние сме длъжни да се съобразим с тяхното решение и естествено да го спазваме!
8.Мога да пиша доста,просто бих помолил за малко уважение към хората ,които по цели нощи обикалят,само и само да остане някоя риба и без това в опосканите ни водоеми!!Лично аз, като шаранджия ,съм ЗА нощния риболов,но кой съм аз,че да променям закони!!Останете със здраве!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 18:44 
Аватар

Images: 15
st_piskov написа:

Сърдете се на автора на темата - той ви изкара, че едва ли не сте сложили бариера на язовира...

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 22:02 

st_piskov написа:
1.''Олимпик'' 2002 е сдружение с нестопанска цел,което с доброволци и средства,събирани най-вече от дарения и т.н. извършва ДОБРОВОЛНО опазване и зарибяване на яз.Пясъчник!
2.яз.Пясъчник не е на ''ОЛИМПИК''2002 и това сдружение никога не е имало претенции това нещо да се случи!
3."Олимпик''2002 няма намерения риболовът в язовирът да се таксува или каквото и да е било,пак повтарям-единствената идея е да се спомага на ИАРА за опазването му,нищо повече!
4.През цялото си съществуване ''Олимпик"2002 е настоявало само и единствено да се промени законът за борба с бракониерството-т.е. то да стане наказуемо!
5.''Олимпик''2002 няма и никога не е имало контакти с бракониери или темподобни мутри с цел обезрибяване на язовирът,та приказки от сорта'' да си пускат мрежите свободно'' ми идват в малко повече и лично мен ме демотивира да правя каквото и да било!!!
6.Никой не е правил контакт с ''Олимпик'' 2002 за каквото да било,камо ли за анкета за нощен риболов,по простата причина,че от ''Олимпик''2002 не зависи нищо!!!Това си е работа на съответното министерство и само те мога да решат за промяната на даден закон....
7.Това,че някой си решава да прави подписка за дадени водоеми и язовир Пясъчник не е включен, си е негов проблем....ако от министерството си решат за промяна на законът за нощен риболов-ние сме длъжни да се съобразим с тяхното решение и естествено да го спазваме!
8.Мога да пиша доста,просто бих помолил за малко уважение към хората ,които по цели нощи обикалят,само и само да остане някоя риба и без това в опосканите ни водоеми!!Лично аз, като шаранджия ,съм ЗА нощния риболов,но кой съм аз,че да променям закони!!Останете със здраве!

Прегледай темата, от началото до края и условията на подписката. Ще разбереш кой уважава усилията ви и кой ви нарича "Астерикс, Овеликс, НЛО и т.н."

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 22:04 

st_piskov написа:

Виж и това:
Dimov78 написа:
Язовири охранявани от други НПО, няма да бъдат включвани в списъка, без изричното съгласие на съответната организация.

batefaio написа:
Не виждам Пясъчник в списъка.

batefaio написа:
Де не им е бащиния, в пловдивски регион кой е по - читав от Пясъчник, нещата май пак отиват на ала-бала.

batefaio написа:
Анкетата не кои язовири без Пясъчник, нали си голям организатор, защо трябва аз да се обаждам?

batefaio написа:
Аз нямам времето да ходя на Пясъчник, стана ми интересно колко спокойно се говори, че за държавен язовир трябва да се иска разрешение от някаква си организация и на никой не му прави впечатление.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 22:07 

st_piskov написа:

От чие име говориш? От името на председателя на "Олимпик 2002" може би?

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 22:23 

batefaio написа:
st_piskov написа:

Сърдете се на автора на темата - той ви изкара, че едва ли не сте сложили бариера на язовира...

Не аз, а твоите поддръжници слагаха виртуалните си бариери.
Просто никой от вас не си мръдна г.за от компа, за да преговаря с "Олимпик 2002".

Останалите предложения бяха уважени и сега са в списъка.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 22:27 

Dimov78 написа:
st_piskov написа:

От чие име говориш? От името на председателя на "Олимпик 2002" може би?

Димов,ще ти кажа само нещо....Основите на доброволното опазване на водоемите е поставено именно от това сдружение!Аз съм един от тези,които започнаха това нещо!Никога не съм имал амбицията да ставам председател,повярвай ми, това е една формалност!Амбициите и целите на това сдружение са едни,а те са до изчистим Пясъчник от тия боклуци!Писнало ми е на ДЕДОВИЯ от председатели,зам.председатели,секретарки и незнам си какво!Иска действия,не приказки!Това,което съм го написал по-горе,заставам зад всяка една моя дума!Пак казвам,това че "Олимпик"2002 пази Пясъчник ,не означава че колят и бесят на язовира и те решават какво ще се случи.Кое не разбра?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 22:40 

Колеги, моля четете условията на подписката. Организатора(ЦРОО) цени усилията на всички други НПО-та за борба с бракониерите, затова иска тяхното съгласие. Не се подвеждайте от провокации, целящи да съботират или "разводнят" темата.

Върнете се в началото
 Профил Personal album  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2019 23:34 

Димов .Никой не ти разводни темата.Ти го направи и с лека ръка отписа Пясъчник.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа